DSC_0002

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا اباصالح :به مناسبت دهه مبارک فجر از طرف ستاد دهه فجر روستای نظراقا مسابقه نقاشی کودکان انقلابی درحسینیه حضرت ابالفضل العباس(ع) برگزار شد.اسامی نفرات برتر هر پایه در همین قسمت اعلام خواهد شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا اباصالح :به مناسبت دهه مبارک فجر از طرف ستاد دهه فجر روستای نظراقا مسابقه نقاشی کودکان انقلابی در روز پنجشنبه مورخ ۲۱ بهمن ماه ساعت ۹ صبح درحسینیه حضرت ابالفضل العباس(ع) برگزار شد.اسامی نفرات برتر هر پایه در همین قسمت اعلام خواهد شد.

نفرات برتر هر پایه در رشته نقاشی:

مهد کودک:

۱ – محمد امین بیژنی (فرزند محمد)

۲ – امیر عاملی (فرزند امید)

۳ – فرهاد فتحی (فرزند صادق)

۴ – حدیث بدره(فرزند اله کرم)

۵ -زهرا بازنشان (فرزند حسین)

پیش دبستانی

۱ – معصومه یزدان پرست(فرزند باثر)

۲ – فاطیما زهرا جمالی(فرزند محمد حسن)

۳ – آوا ابراهیم پور(فرزند مهدی)

۴ – رضا ابراهیم پور (فرزند محمد حسین)

۵ – علی ابراهیم پور (فرزند محمد علی)

۶ – زهرا شمس نظرآقا(فرزندعلی)

۷ – فاطمه علیپوریان راد(فرزند محمد جعفر)

۸ – فاطمه رضایی مقدم (فرزندیوسف)

۹ – امیر حسین شمس(فرزند علی)

۱۰ – یگانه زیرایی(فرزند باقر)

کلاس اول

۱ – رضا رزمجو (فرزند فیض اله)

۲ – زهرا صادقی نژاد(فرزند حسن)

۳ – فاطیما پاو (فرزند محمود)

۴ – هادی عباس زاده(فرزند مهدی)

۵ – محمد زیرایی(فرزند قاسم)

۶ – مائده جره(فرزند یونس)

۷ – نازیتا کرمپور(فرزند داریوش)

     کلاس دوم

۱ – ملیکا دریسی(فرزندمحمود)

۲ – زهرا شیخیانی (فرزند امراله)

۳ – خاطره بحرانی(فرزند موسی)

۴ – امیر مهدی حاجی پور(فرزند حسن)

۵ – مریم یزدان پرست(فرزند عیسی)

۶ – مینا حسن زاده(فرزند اصغر)

۷ – بنت الهدی دریسی(فرزند عبدالرسول)

۸ – پریا رزمجو(فرزند بهرام)

۹ – زهرا صابر(فرزند ایرج)

۱۰ – نیما صالحی (فرزندحیدر)

۱۱ – نرگس نامجو(فرزند کرامت)

    کلاس سوم

۱ – هانیه حسن زاده (فرزند روح اله)

۲ – مریم حسن زاده (فرزند ضرغام)

۳ – فاطمه فتحی(فرزند علیرضا)

۴ – مبینا بازیار حقیقی (فرزند محمود)

۵ – مهدیه براهیمی(فرزند روح اله)

۶ – فاطمه حیدری منفرد(فرزندمحمد رضا)

۷ – ستایش قاسمی(فرزندعزیزاله)

۸ – زینب علی پور(فرزند احمد)

۹ – امین شمس(فرزند رضا)

۱۰ – مهدیه گرامی(فرزند عبدالرحیم)

۱۱ – زینب نامی(فرزند محمد)

۱۲ – مریم حاجی زاده(فرزندحسین)

۱۳ – رضیه قاسمی (فرزند محمد کریم)

    کلاس چهارم

۱ – نگار جره (فرزند علی بخش)

۲ – پوران قاسمی(فرزند فیض اله)

۳ – نجمه استوار (فرزند حسین)

۴ – محمد رضا جمالی (فرزند محمود)

۵ – زینب خوش صوت(فرزند عادل)

۶ – فاطمه زیرایی (فرزند علیکرم)

۷ – فاطمه ابراهیمی(فرزند حسین)

    کلاس پنجم

۱ -معصومه فتحی (فرزند علیرضا)

۲ -سارا صادقی نژاد(حسن)

۳ -فاطمه بازنشان(فرزند حسین)

۴ -فاطمه عاملی(فرزند حیدر)

۵ -فاطمه شهریاری(فرزند مجتبی)

۶ -شیدا عباسی(فرزند امین رضا)

۷ -محدثه بنافی(فرزند عبدالرسول)

۸ -زهرا گرامی (فرزند عبدالعزیز)

۹ -امیر محمد بحرانی(فرزند مختار)

۱۰ -سیده مینا موسوی(فرزند سید حبیب)

کلاس ششم

۱ – حدیث دریسی(فرزند عبدالرسول)

۲ – مریم شهریاری(فرزند مهراب)

۳ – پریسا بحرینی(فرزند محمد)

۴ – نرگس دشتی زاده(فرزند ابراهیم)

۵ – نادیا وحید نیا(فرزند امراله)

۶ – رویا نامی(فرزند محمد)

۷ – مریم زیرایی(فرزند قاسم)

 

DSC_0005DSC_0006 DSC_0139 DSC_0137 DSC_0136 DSC_0073 DSC_0072 DSC_0069 DSC_0065 DSC_0062 DSC_0053 DSC_0049 DSC_0045 DSC_0043 DSC_0040 DSC_0039 DSC_0038 DSC_0033 DSC_0031 DSC_0029 DSC_0025 DSC_0023 DSC_0020 DSC_0019 DSC_0018 DSC_0015 DSC_0014 DSC_0013 DSC_0011 DSC_0010

برای دریافت جوائز به آقای جمالی مراجعه فرمایید.